به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران، رئیس این دانشگاه در جلسه ای که صبح امروز به مناسبت شهادت سردار سلیمانی برگزار شد با اشاره به ایثارگری های این شهید عالی مقام، اجر واقعی این رشادت ها را شهادت ایشان عنوان کرد و ابراز امیدورای کرد با سعی و تلاش در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی بتوانیم قدردان زحمات این شهید عزیز باشیم.

وی گفت: علی رغم تمام توطئه های دشمنان در تخریب شخصیتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شهید سلیمانی با تمام اخلاص و بدون هیچ تعلق خاطری به دسته ها و جناح های کشور، فقط برای رضای خداوند به مردم خدمت می کرد.

وی ادامه داد: ایشان به تمام معنا سرباز واقعی امام زمان و تربیت شده مکتب حضرت امام خمینی (ره) هستند و فقدان این بزرگوار دل هر کسی که ذره ای به امام زمان (عج) علاقه مند باشد را جراحت دار کرد. مطمئنا اجر ایشان بزرگ است و خداوند این اجر را بزرگتر قرار دهد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان تهران اظهار داشت: حاج قاسم چهره ای مردمی و دلسوز برای مردم بود. رفتار ایشان با مردم افغانستان و عراق در مبارزه با استکبار جهانی نمونه ای از این رفتارهاست.

وی شهادت را آرزوی هر مرد و زن آزاده ای داست و مدال شهادت را بالاترین مدال عنوان کرد که نصیب حاج قاسم شده است و افزود: امیدوارم خداوند به همه مسئولین و مردم و ما کمک کند تا نگذاریم خون پاک این شهدا پایمال شود و بتوانیم قدردان زحمات چندین ساله شهید سلیمانی ها باشیم و بتوانیم انتقام سختی از مسببان این جنایت ها بگیریم.

وی در پایان با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی های انجام شده روز قبل در کشور و بیانات امام خمینی که فرمودند ما را بکشید ملت ما بیدارتر می شوند افزود: با شهادت پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستحکمتر می شود و امیدواریم به زودی مشکلات اقتصادی مردم نیز رفع شود تا توطئه هایی که دشمنان قسم خورده به ویژه آمریکای جنایتکار برای مردم عزیز و کشور اسلامی ایران در سر می پرورانند بر ملا شود و بی ثمر بمانند.

همه ما باید با کار و تلاش و حرکت در مسیر ولایت، بیرق و پرچم سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای والامقام ایران اسلامی را بالا نگهداریم و قدردان این شهدا باشیم.